PUBG Full İndir Crack + Multiplayer Türkçe Yama Torrent PC

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS crack multiplayer, son zamanlarda oldukça popüler olan ve 70₺ fiyata sahip olan steam platformundan satın alabileceğiniz oyundur. Para vermek istemeyip full crackli ve online olarak oyuna katılmak isteyen arkadaşlar buradan ücretsiz bir şekilde pugb free multiplayer sahibi olabilirler. Oyunu bilmeyenler için kısaca anlatayım. Sizi harita üzerine bir uçak tepesinden bırakıyorlar ve yerde bulduğunuz silah, zırh gibi araç gereçleri toplayarak savaşa hazırlanıyorsunuz. Haritanın etrafı zehirli gaz ile dolarak oyuncuları zehirsiz alana topluyor oyun. Burada topladığınız silahlar ile diğer oyuncuları etkisiz hale getirip birinci olmayı amaçlıyorsunuz. İster tek girebilir ve diğer tek oyuncular ile eşleşebilir, dilerseniz grup kurarak arkadaşlarınız ile beraber oynayabilirsiniz.

Muhteşem grafiklere sahip oyunu oynayabilmek için öncelikle bilgisayar özellikleriniz ile oyun sistem gereksinimlerini karşılaştırmanızı öneririm. PUBG ücretsiz online oyna seçeneği ile oyunu satın almadan önce karar vermek isteyenler için ideal bir yol olacak, beğenmezseniz paranız boşa gitmeyecektir. Crack sahibi 3DM’dir.

Nasıl İndirilir?

Vereceğim linke tıklayarak 3DM’nin sitesine yönlendirileceksiniz. Linke tıkladıktan sonra 5sn bekleyip sağ üstten reklamı geç diyiniz. Ardından gelen sayfada biraz aşağı indikten sonra “Download PLAYERUNKNOWN’s BATTLEGROUNDS” yazısını göreceksiniz. Kırmızı yazının üstündeki turuncu renkteki linke tıklarsanız 3DM’nin kendi sitesinden indirmiş olacaksınız. İndiremeyen olursa yardımcı olurum yorum kısmına yazın.

Siteye gitmek için bu yazıya tıkla