GTA San Andreas

Oyunda çete kurmak isteyen kişiler herhangi bir adamı nişan alarak G tuşuna basmalıdır. Aynı zamanda herhangi bir adam derken yeşil renkli kıyafet giyen çeteler kullanıcılara ait olan çeteler olmaktadır.  Bu sayede adamlar kullanıcılar ile birlikte gelecektir gelmezlerse eğer tekrar G tuşuna basmak gerekmektedir. Çünkü bazı zamanlarda emirlere uymamaktadır. Eğer adamların orda beklenilmesi isteniyorsa H tuşuna basmak gerekmektedir. En fazla 7 çete üyesi alınabilmektedir. Fotoğraf makinesi  kullanabilmek için fareden sağ tuşu ve fare tekerleğini kullanmak gerekmektedir. Çekilen fotoğraflar ise belgelerim  GTA san adreas user files ve gallery dosyalarının içine kayıt edilmektedir.

Kaynak; Gta San Andreas Apk indir

Minecraft

Sanal bir dünya inşa etmek birçok insanın hayalinde bulunan bir eğlence olduğunu belirtmek isteriz. Minecraft APK İndir sayesinde dünyanın en gelişmiş ve en çok tercih edilen oyunlarından birisini oynayabilir, içeriğinde yer alan taş, kaya, blok ve pirket seçenekleri ile kendi dünyanıza uygun geliştirmeler meydana getirebilirsiniz. İlk zamanlarda bilgisayar sürümü olarak geliştirilen oyun, kısa zamanda aldığı popüler destek sayesinde akıllı cihazlar tarafından da erişebilir bir hale geldi

Akıllı cihazlarından oyuna giriş yapabilmek için öncelikle Minecraft APK İndir bölümü içerisinde yer alan oyun dosyalarını indirmeniz gerekmektedir. Kurulum aşamasının tamamlanması ile keyif ve eğlence dolu bu dünyanın parçası olabilirsiniz.

Kaynak; Minecraft Apk indir